خرید شیر صباح

شیر ماده غذایی سرشار از پروتئین و دیگر مواد مورد نیاز بدن انسان مانند کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم و انواع ویتامین‌ها مانند A، B1، B2، B6، B12، C، D، K، E، نیاسین و اسید فولیک است.  دریافتی شیر صباح حدود ۱۰۰۰ تن در روز می باشد .

شیر - Milk

null
شیر کیسه ای پرچرب صباح

شیر کیسه‌ای پرچرب صباح

شیر کاکائو نایلونی صباح

شیر کاکائو کیسه ای کم چرب صباح

شیر 200 میلی لیتر کم چرب صباح

شیر کم چرب 200 میلی لیتر

شیر پرچرب صباح یک لیتری

شیر پر چرب 1 لیتری صباح

مشخصات، قیمت و خرید شیر کم چرب صباح - 1 لیتر

شیر کم چرب 1 لیتری صباح

شیر کاکائو کم چرب صباح

شیر کاکائو کم چرب 200 میلی لیتر

شیرموز 200 سی سی صباح

شير موز 200 سی سی كم چرب صباح

شیر توت فرنگی کم چرب 200 میلی لیتر صباح

شیر توت فرنگی کم چرب 200 میلی لیتر

شیر کیسه ای صباح کم چرب

شیر کیسه‌ای کم چرب صباح

مطالب مفید صباح

Useful Facts

خرید شیر صباح

صباح

شیر دارای خواص فراوانی است که می‌تواند در رشد جسمی کودکان و نوجوانان نقش بسیاری ایفا کند، از سوی دیگر کلسیم موجود در شیر در استحکام استخوان‌ها و مقاومت دندان‌ها نقش موثری دارد. شیر خوراکی انواع مختلفی دارد که میتوان به؛ شیر پرچرب، شیر کم‌چرب، شیر کاکائو، شیر موز، شیر توت فرنگی و… اشاره کرد که هرکدام در نوع خود جایگاه ویژه‌ای در هرم غذایی انسان دارد و نباید نقش آن را فراموش کرد.

شیر پرچرب: شیر خواص گوناگونی دارد اما در کنار خواص آن باید به درصد چربی آن نیز توجه ویژه داشت، شیر پرچرب صباح در هر 240 میلی لیتر شیر حدود 7.2 گرم چربی و حدود 0 گرم اسید چرب ترانس دارد.
شیر کم چرب: اگر به فکر سلامتی خودتان هستید می‌توانید از شیر کم چرب صباح استفاده کنید، شیر کم چرب صباح حدود 1.5 درصد چربی در هر 100 میلی لیتر دارد که در نوع خود این چربی برای بدن مفید است.
شیر کاکائو: شیر کاکائو از آن دسته خوراکی‌های نوستالژی است که خاطرات فراوانی را زنده می‌کند. حالا چه بهتر که خوراکی هم سالم باشد و هم نوستالژی، فراموش نکنید که چربی موجود در شیرکاکائو صباح فقط 1.5 درصد است که به نوع خود ایده‌آل و ضامن سلامتی شماست.
شیر موز: شیرموز حاوی انواع مواد مغذی بوده و مصرف آن به‌عنوان میان وعده انرژی مورد نیاز بدن را تامین می‌کند، خوردن شیرموز در کودکان و نوجوانان قدرت یادگیری و تمرکز آنان را افزایش داده و عملکرد مغز را نیز بهبود می‌بخشد.
شیر توت فرنگی: استفاده از شیر همراه با توت فرنگی علاوه بر اینکه دارای میزان بالایی از ویتامین دی و کلسیم مورد نیاز بدن است، انواع ویتامین‌ها به خصوص ویتامین C و ویتامین A را دارا هست.

خرید آنلاین شیر گاو

شما می‌توانید شیر تازه گاو صباح را از مراکز معتبر سراسر کشور تهیه‌ کنید، شیر صباح علاوه بر فروشگاه‌های حضوری در فروشگاه آنلاین نیز وجود دارد و شما می‌توانید با خرید اینترنتی شیر صباح بدون مراجعه به مراکز فروش لبنیات در سراسر کشور از خرید شیر لذت ببرید.