• Рубрик нет

نکات استفاده از مژه مصنوعی مغناطیسی

مژه های مصنوعی مغناطیسی

نکات استفاده از مژه مصنوعی مغناطیسی

نکات استفاده از مژه مصنوعی مغناطیسی 626 417 لبنیات صباح

مژه مصنوعی مغناطیسی به دلیل راحتی استفاده و ایمنی به بازار عرضه می‌شوند. اما چشمان شما مهم است و ظریف. در اینجا آنچه شما باید در مورد این روند آرایشی بدانید آورده شده است.

مژه مصنوعی مغناطیسی چه هستند؟

این محصولات قابل استفاده مجدد در فروشگاه‌های معروف زنجیره‌ای و خرده‌فروشی‌های آنلاین وجود دارد. محبوبیت آنها در سال 2018 افزایش یافت، احتمالاً به یک دلیل اصلی: راحتی.

برخلاف اکستنشن های قدیمی که با چسب روی پلک‌ها می‌چسبند، مژه‌های مصنوعی مغناطیسی دارای آهنرباهای ریز هستند. اینها به دولایه بالا و پایین مژه‌های فوقانی خود متصل می‌شوند. می‌توانید آنها را با لایه‌برداری از هم جدا کنید.

اما باید به این نکته توجه کرد که مانند هر چیزی که روی بدن خود قرار دهید یا در بدن خود، خطرات بالقوه‌ای وجود دارد.

آیا مژه مصنوعی مغناطیسی ایمن هستند؟

به نظر می‌رسد پاسخ کوتاه مثبت است. اما چند نکته وجود دارد که باید آنها را به‌خاطر بسپارید.

FDA ایجاب می‌کند که همه مژه‌ها و مصنوعات کاذب – و چسب‌های استفاده شده با آنها – از قوانین این سازمان در مورد مواد آرایشی پیروی کنند. اما قوانین به‌اندازه داروها یا دستگاه‌های پزشکی سخت‌گیرانه نیستند.

درحالی‌که چسب‌های استفاده شده با مژه مصنوعی سنتی می‌توانند باعث واکنش‌های آلرژیک و تحریک شوند، اما مژه‌های مصنوعی مغناطیسی از این چسب‌ها استفاده نمی‌کنند. اما اگر از آنها به‌درستی و با دقت استفاده نکنید، هنوز هم می‌توانید به آلرژی یا عفونت مبتلا شوید.

مژه‌های مصنوعی چه سنتی و چه موقت، می‌توانند از موی انسان ساخته شوند یا از مواد مصنوعی ساخته شده توسط انسان. بدانید که کیفیت نیز می‌تواند متفاوت باشد.

مانند سایر مژه‌های تقویت‌کننده مژه، هنگام برداشتن مژه‌های مصنوعی مغناطیسی هنوز می‌توانید مژه‌های خود را از دست دهید. آنها می‌توانند مژه‌های طبیعی شما را بشکنند و یا باعث رشد آنها در جهت اشتباه شوند.

مهم نیست که از چه نوعی خریداری می‌کنید، لمس چشمانتان برای ایجاد مژه می‌تواند منجر به عفونت چشم شود. ممکن است روی پلک نیز دچار لک شود.

نکات ایمنی

اگر تصمیم دارید با مژه‌های مصنوعی مغناطیسی بیرون بروید، موارد زیر را به‌خاطر بسپارید:

  • مژه‌های مصنوعی مغناطیسی را با افراد دیگر به اشتراک نگذارید.
  • جعبه مژه‌های خود را تمیز و بسته نگه دارید.
  • مژه‌های مصنوعی مغناطیسی خود را در مکان‌های بسیار گرم ذخیره نکنید.
  • اگر چشم‌های شما تحریک شد استفاده از مژه را متوقف کنید.
  • اگر عفونت دارید یا پوست اطراف چشم شما تحریک شده است از آنها استفاده نکنید. مژه‌هایی را که تقریباً در زمان عفونت یا تحریک استفاده کرده‌اید، دور بریزید.
  • دستان خود را قبل از تماس با پلک‌های خود بشویید.
  • مراقب باشید کره کره چشم را لمس نکنید و آن را خراش ندهید.
  • سعی نکنید مژه‌های خود را در یک وسیله نقلیه در حال حرکت جای‌گذاری کنید. دستان شما ممکن است بلغزد. این می‌تواند باعث آسیب یا عفونت شود.
  • اگر MRI دارید، با پزشک خود درمورد اینکه آیا استفاده از مژه در آن روز ایمن است یا خیر، با پزشک خود مشورت کنید.
  • اگر به‌نوعی واکنش بدی نسبت به ماده تقویت‌کننده مژه اعم از اکستنشن، مژه‌های مصنوعی مغناطیسی یا قطره چشم دارید، با پزشک خود مشورت کنید.