درباره ما

گروه صنعتی صباح با قدمت قریب به 20 سال تولید کننده محصولات لبنی و دریافتی شیر کلیه کارخانه ها حدود 1000 تن در روز می باشد .

این گروه صنعتی با بهره برداری از کارخانجات مختلف تولیدی لبنی و تاسیس سایر شرکت های بازرگانی مورد نیاز به شرح ذیل ، فعالیت خود را در دهه اخیر توسعه بخشیده است :

1-شرکت صنایع شیر فجر گنبد

اولین کارخانه گروه صنعتی صباح تحت عنوان فوق در سال 1379 با ظرفیت اسمی 100 تن در روز در شهرستان گنبد ، از توابع استان گلستان به بهره بردای رسیده است . این کارخانه هم اینک با تولید بیش از 100 تن از انواع پنیر پاستوریزه و بویژه پنیر فتا با کیفیت بسیار عالی از فعال ترین کارخانه های گروه صنعتی می باشد .

2-شرکت تولیدی فرآورده های لبنی گلستان

این کارخانه در سال 1383 با ظرفیت اسمی 60 تن در روز و درمجاورت کارخانه صنایع شیر فجر به بهره برداری رسیده است محصول منحصر به فرد این کارخانه شامل انواع پنیر خامه ای و پروسس است .

3-شرکت صنایع شیر فجر آساک قوچان

بمنظور توسعه و افزایش تولید انواع محصولات لبنی کارخانه فوق الذکر در سال 1384 در ناحیه صنعتی شهرستان قوچان از توابع استان خراسان رضوی با ظرفیت اسمی 200 تن در روز به بهره برداری رسیده است . این کارخانه با تولید محصولات متنوع لبنی بزرگترین و فعالترین کارخانه گروه صنعتی صباح میباشد .

4-شرکت صباح پودر فجر

این کارخانه در زمینه پودر آب پنیر با ظرفیت تولید روزانه 10 تن و همچنین 15تن شیر خشک در سال 1383 در کنار کارخانه صنایع شیر فجر گنبد به بهره برداری رسیده است.

5-شرکت صنایع بسته بندی فجر گلستان www.sabahpack.ir

با توجه به حساسیت بالای تولید و نگهداری فرآورده های لبنی ، طرح تولید ظروف مورد نیاز و مطلوب جهت بسته بندی انواع محصولات لبنی ،کارخانه تولید ظروف حلبی و پلی استایرن در سال 1384 در شرکت صنعتی مینودشت از توابع استان گلستان به بهره برداری رسیده است .

6-شرکت خوراک دام و طیور مینو صباح

طرح تولید خوراک دام و طیور در قالب یک طرح مستقل و بمنظور تامین خوراک دام و طیور علوفه دامداریهای منطقه مورد نظر ، در سال 1382 در شهرک صنعتی مینو دشت به بهره بردای رسید . این کارخانه جهت تامین و افزایش شیر مورد نیاز کارخانه های گروه صنعتی صباح نقش موثری ایفا نموده است .

7-شرکت صباح پخش فجر گنبد

این شرکت با هدف معرفی ، توزیع و پخش محصولات لبنی گروه صنعتی صباح در سال 1383 تاسیس و نمایندگیهای آن در تهران واقصی نقاط کشور جهت فروش محصولات مستقر شده اند.

8-شرکت صباح شیر فجر

بمنظور جمع آوری و تامین شیر مورد نیاز کارخانه های مختلف گروه صنعتی صباح ، شرکت صباح شیر فجر در سال 1384 تاسیس و فعالیت خود را در مجاورت کارخانه شیر فجر گنبد آغاز نموده است .

9-شرکت بازرگانی فجر صباح جهان

این شرکت در سال 1386 بمنظور توسعه فروش و بویژه صادرات محصولات تولیدی به کشورهای همسایه تحت عنوان دفتر مرکزی گروه صنعتی صباح در تهران تاسیس و مستقر شده است .

10-سردخانه تهران

بمنظور نگهداری و توزیع محصولات لبنی تولیدی کلیه کارخانجات و توزیع و فروش آنها در تهران وحومه ، سردخانه تهران در سال 1388 خریداری و با گنجایش و ظرفیت بالا تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفته است .

11-صباح اصفهان

این کارخانه در سال 1394 واقع در ناحیه صنعتی سروش بادران استان اصفهان به بهره برداری رسیده است با توجه به تولید انبوه انواع محصولات لبنی یکی از قطب های صادرات و توزیع انبوه پخش داخلی ، این مجموعه می باشد .