راه های دوست داشتن و ابراز عشق به شوهران و مردان

راه های ابراز عشق و محبت به شوهران و مردان

راه های دوست داشتن و ابراز عشق به شوهران و مردان

راه های دوست داشتن و ابراز عشق به شوهران و مردان 626 417 لبنیات صباح

ابراز عشق به شوهران و مردان فیلسوف ویلیام جیمز (1810-1910) ، می گوید: “عمیق ترین ولع در طبیعت انسان، نیاز به قدردانی است.”

یک ازدواج سالم با عشق، درک، احترام و شفافیت رشد می کند. اما یک چیز دیگر وجود دارد که باعث می شود ازدواج سالم و شاد باشد – قدردانی از یکدیگر. اگرچه این واقعیت مشهور است که زنان بیشتر از مردان ابراز وجود می کنند، اما این یک واقعیت ثابت شده است که مردان در بیشتر زندگی سالم خود قدردانی نمی کنند. و آنها برخلاف زنان، این درخواست را ندارند. با این حال، ازدواج کار سختی است و برای بستن در زمان های دشوار، مهم است که به یکدیگر اطلاع دهیم که آنها از چه میزان عشق و قدر برخوردار هستند.

ابراز عشق به شوهران و مردان

13 راه برای قدردانی از شوهر خود

گرچه رابطه جنسی قسمت بسیار مهمی در یک ازدواج سعادتمندانه است، اما روشهای غیرجنسی متعددی وجود دارد که به شوهرتان نشان می‌دهد از تمام کارهایی که برای شما و خانواده انجام می‌دهد مراقبت و قدردانی می کنید. شما نیازی نیست که یک الهه جنسیت در رختخواب باشید تا مرد خود را احساس خاص و دوست داشتنی بودن کند. یا صد بار بگویید “دوستت دارم” تا نشان دهد چقدر او را دوست داری. تمام آنچه که لازم است این است که فقط عشق را به اعمال ترجمه کنید – کارهایی که شما انجام می دهید و عشق را هجی می کند. اقدامات بلندتر از کلمات صحبت می کنند و در اینجا چند ایده درخشان برای شروع وجود دارد.

به شوهر خود احترام بگذارید

آیا شما کسی هستید که مرتباً از همه چیزهایی که کمی از برنامه شما دور می شوند غر بزنید و شکایت کنید؟ آیا زندگی خود را با او یا کارهایش گره می بندید؟ پس باید همین الان متوقف شوید و به احترام به عقاید، ایده ها و انتخاب های او شروع کنید. با پرسیدن نظر خود در مورد موضوعاتی که به هر دو ملاحظه شما نیاز دارد، احساس ارزشمندی برای او ایجاد کنید. اگر چیزی را دوست ندارید یا با آن موافق نیستید صادق باشید اما ظریف باشید و هرگز از مرز احترام عبور نکنید.

شوهر خود را تشویق کنید

خواه اهداف او باشد، حتماً او را تشویق کرده و در دستیابی به آنها حمایت کنید. می توانید به او کمک کنید تا بهترین ایده های خود را در برنامه های عملی ملموس شکل دهد. به دستاوردهای کوچک او افتخار کنید و از دستاوردهای بزرگ ترش بگیرید. اگر او شکست خورد، با کوچک شمردن او انگیزه او را کاهش ندهید – در عوض، به او کمک کنید تا مشکل را حل کند. اگر احساس می کنید توانایی موفقیت در او وجود دارد، در همه مبارزات در کنار او باشید و شاهد تبدیل شدن او به بهترین نسخه از خود باشید.

برای هم کمی وقت صرف کنید

زندگی شلوغ است و هیجان اولیه زندگی مشترک با گذشت چند سال از ازدواج کمرنگ می شود. مسئولیت های خانوادگی، شغلی، تعهدات اجتماعی و بسیاری موارد دیگر برای یک زن و شوهر یافتن زمان “ما” خود را دشوار می کند. مهم نیست که چقدر مشغول هستید، هر روز فقط چند دقیقه وقت بگذارید. شوهرها برای احساس دوست داشتن زیاد درخواست نمی کنند و همین حرکت ساده باعث می شود که احساس ارزشمندی و قدردانی کنند.

همچنین بخوانید :  چگونه رفتار خوب را در کودک تشویق کنیم

ابراز عشق به شوهران و مردان

 

بدون اینکه حرفی را قطع کنید، به حرف شوهرتان گوش دهید

درمورد ارتباطات معمولاً گفته می شود که مردان ضعیف هستند – اما آیا این ممکن است به این دلیل باشد که فرصتی برای گفتن ندارند؟ اگرچه کامل کردن جملات شوهرتان وسوسه انگیز است زیرا او را خیلی خوب می شناسید (یا خیلی بی تاب هستید که نمی توانید این کار را تمام کنید) ، اما گوش دادن به تمرکز وی بر روی آنچه می‌گوید واقعاً باعث می شود او احساس قدردانی و احترام کند. وقتی او برای یافتن کلمات تلاش می کند، آرام باشید و وسوسه نکنید که نظر خود را قبل از اینکه بخواهد، منتقل کنید.

چیزهای شیرین برای تقویت او

یک یادداشت عاشقانه در ناهار او. متنی که بهترین آرزوها را برای او نوشته اید. این حرکات کوچک می تواند به هر کسی احساس خاص و دوست داشتنی بودن دست بدهد. وقتی بعد از یک روز کاری طولانی یکدیگر را می بینید و چهره او را روشن می بینید احساسی و خوشحال به نظر می رسید.

کارتهای تشکر

شوهر شما ممکن است نیازی به کارت با کلمات فانتزی و خواسته های قافیه ای نداشته باشد، اما او واقعاً کارتی را که احساسات صادقانه آن را به کلمات ترجمه می کند، خیلی مهم می داند. دلایل مفصلی بیان کنید که چرا اینقدر از او قدردانی می کنید و چقدر از او سپاسگزار هستید که تمام تلاش خود را برای خانواده انجام داد. در حالی که او کلمات عاشقانه شما را می خواند، قلب او برای شما ذوب می شود، و او در تأمین بهترین های خانواده خود تصمیم بهتری می گیرد.

تشکر از شوهر خود

تشکر از شوهر خود

هرگز به شوهر خود بد دهانی نکنید

وقتی به شوهرتان بد دهانی می کنید، سرانجام از یک طریق یا دیگری به او برمی گردد. برای کنار گذاشتن این عادت کثیف، آن را به یک نقطه تبدیل کنید. به جای اینکه به دنیا بفهمانید که او چه اشتباهی انجام داده است، بر آنچه او بهترین کار را انجام می‌دهد تمرکز کنید. وقتی می تواند بشنود، از داشتن او احساس غرور می کنید و مطمئن شوید که دوستش دارید، در برابراو این مسائل را به رخ بکشید.

ابراز عشق به شوهران و مردان

شوهر خود را ناز کنید

چه کسی دوست ندارد که ناز شود و از او مراقبت شود؟ هر چند وقت یک بار بگذارید یک روز برای خودش باشد، با تماشای تلویزیون استراحت کند و نوشیدنی بنوشد. یا کارهای روزمره خانه اش را کنار بگذارید و بگذارید آرام شود. غذای مورد علاقه او را بپزید. بگذارید بدون اینکه سؤالی بپرسد با دوستانش دور و برش وقت بگذارند. او واقعاً احساس نازپرستی می کند و ممکن است به زودی لطف شما را پس دهد!

مشاوره بخواهید و آن را دنبال کنید

در مورد همه مردان یک چیز وجود دارد – وقتی کسی از آنها راهنمایی می گیرد احساس ارزشمندی و خاص بودن می کنند. در مورد موضوعی که هر دو به عنوان خانواده به شما مربوط می شود، از او مشاوره بخواهید و آن را دنبال کنید. هیچ چیزی بیشتر از این به او اعتماد به نفس نمی دهد و ممکن است در صورت نیاز به کمک، ایده هایی بگیرید!

همچنین بخوانید :  چگونه محیطی مناسب برای کودکان آماده کنیم؟

زندگی و اشتیاق با او را در میان بگذارید

دفعه بعدی که در خانه ای که او در آن بزرگ شده یا در همان شهری که سالهای خود را سپری کرده است باشید، از او بخواهید شما را به جاهایی که برایش مهم است ببرد. ممکن است برخی از حکایات کودکی خود را به شما اطلاع دهد. با گذر از سفرهای قدیمی، بهترین خاطرات او زنده می شوند. در حالی که هر دوی شما از روی کارهای احمقانه می خندید، ممکن است احساس کنید که به او نزدیکتر شده اید در حالی که او احساس می کند شما واقعاً به او اهمیت می دهید زیرا به داستان های او گوش داده اید. وقتی زندگی را با یکدیگر تقسیم می کنید احساس زیبایی است.

شوهر خود را بدون قید و شرط دوست داشته باشید

عشق مشروط عشق واقعی نیست و همه ما این را می دانیم. اطمینان حاصل کنید که ازدواج تنها زمانی جواب می‌دهد که دو نفر یکدیگر را همانطور که هستند بپذیرند و عشق بی قید و شرطی از خود نشان دهند. از او کینه نگیرید. به راحتی ببخشید و برای ایجاد خاطرات خوب حرکت کنید. مثبت باشید، نشان دهید عشق نیز از طریق شما خواهد آمد.

از ظاهر خود مراقبت کنید

شما ممکن است الهه  یا قدیسه نباشید، اما مهمترین فرد در زندگی همسرتان هستید. ممکن است مشغول باشید و از ظاهر خود غافل شوید، و این می تواند تأثیرات بدی در ازدواج شما داشته باشد. وقتی همسرانشان از یک روز طولانی به خانه برمی گردند، همسران احساس سلامتی می کنند. قبل از ورود وی، موهای خود را مرتب کنید و مقداری رژ لب بزنید و لباس های تمیز بپوشید. مرتباً به سالن مراجعه کنید و همیشه از حالت و ظاهر خود مراقبت کنید.

خانه خود را تمیز و منظم نگه دارید

وقتی شوهرتان به خانه آمد، اجازه دهید خانه شما به او ظاهری گرم و دلپذیر بدهد. خانه ای تمیز و منظم، درست با اشاره به نور و همسری با لبخند و خوش لباس – کدام مرد وقتی این دو مورد را بدست آورد احساس قدردانی نمی کند؟

هیچ‌کس نمی‌تواند در هر کاری که می‌گوید و انجام می‌دهد تبحر داشته باشد، اما بیشتر ما در بسیاری از کارها تبحر داریم. وقتی مشترک هستید، هر دو مسئولیت این را دارید که یکدیگر را خاص و مورد تقاضا قرار دهید. در ساختن احساس ارزشمند بودن شوهر خود تلاش خود را انجام دهید و همچنین ممکن است او لطف شما را جبران کند. این تلاش‌های کوچک انگیزه‌های عظیمی برای هر یک از ما برای عملکرد بهتر می‌دهد. در عشق بدرخشید، به احترام بگذارید و از افتخار داشتن یکدیگر لذت ببرید.